Pozícia na stránke:

Kozmetika Inge

»

Lekárska Kozmetika

Lekárska Kozmetika

Kozmetika Bratislava

Naša plet je obrazom nášho duševného a fyzického zdravia. Krása nie je povrchná, prezrádza o nás všetko. Preto je dôležité sa o seba starat celkovo, aby naša plet žiarila. Našou úlohou je Vašu plet pestovat, zvýraznit co je krásne a potlacit drobné neduhy.

Nová moderná a úcinná starostlivost o plet, zatažovaná stresom, rýchlym životným štýlom, túžbou uchovat si mladistvý vzhlad co najdlhšie a to prirodzenou cestou... maximálna spokojnost a krásny zážitok s kozmetikou Natinuel.

Kozmetické ošetrenia

ošetrenie Hydra You

Lahký hydratacný program bez sér vhodný pre úcinný rádiolifting, v kombinácii s ultrazvukovou špachtlou a elektroporáciou. Má silný cistiaci a hydratacný efekt.

ošetrenie Skin Light

Hydratacný program rozjasnujúci a regulujúci precitlivost pleti ku sklonom k zacervenaniu. Prevencia a úcinná terapia pleti so sklonmi ku kuperóze. Má lahký omladzujúci úcinok, ktorý zosilníme sérami alebo prístrojovým anti-agingom.

ošetrenie Anti Rose

Omladzujúce ošetrenie pri prvých príznakoch chrono starnutia, vhodné pre plet od 30 do 40 rokov. Omladzuje, vyživuje, regeneruje, zabranuje rozvoju kuperózy.

ošetrenie Lifting Strong

Silne liftingový program pre plet ochabujúcu, pre zvláštny efekt omladenia, dodáva pleti výživu a komplex látok k ochrane proti dalšiemu ochabovaniu, spomaluje starnutie pleti, prevencia pre plet so sklonom k ochabovaniu a tvorbe jemných vrások. Má silne vypínajúci úcinok, vhodný program pre rádiolifting.

ošetrenie Mandobionico

Univerzálna kúra, vhodná pre všetky typy pleti, aj tie najcitlivejšie a lahko reagujúce. Môže sa použit bezprostredne pred alebo po opalovaní. Pôsobí na regeneráciu narušenej pokožky, zjednocuje tón pleti.

ošetrenie Peel You – Peel 25 %

Vhodné pre plet s miernymi príznakmi casu. Urýchluje bunkovú výmenu. Vhodné pre kožu s miernym epidermálnym zahustením. Toto ošetrenie je ideálne pre kožu, ktorú treba vyhladit a okyslicit, pre žiariacu, hladkú a sviežu plet.

ošetrenie Peel You – Peel 35 %

Vhodné pre plet, ktorá vykazuje známky starnutia v strednom veku. Zlepšuje bunkovú výmenu, zvyšuje tvorbu nového tkaniva a neosyntézu látok, ktoré tvoria extracelulárny základ. Toto ošetrenie je ideálne pre zrelú plet, foto starnutie, pre pokožku na ktorej je treba odlahcit zrohovatelú vrstvu.

ošetrenie Peel You – Peel 50 % len Mikro zóny

Vhodné pre tažko poškodené oblasti a fotoaging. Obnovuje sa správna bunková výmena epidermy, ktorá je spojená so silnou dermálnou bio stimuláciou. Zlepšuje sa produkcia látok, ktorá tvorí extracelulárny základ a znížuje sa tvorba volných radikálov.

intenzívne omladenie – Interaktívna kúra Chrono You

Jednotlivé fázy tejto kúry boli študované pre intenzívnu obnovu všetkých konštrukcných prvkov extracelulárneho základu a premodelovania epidermi, velmi skoro nastáva zlepšenie tónu, kompaktnosti a pružnosti pokožky.

intenzívna prestavba pokožky – kúra Foto You

Diferencovaný a špecifický úcinok pre rôzne casti tváre, krku a dekoltu. Jeho biofunkcná charakteristika vyhovuje potrebám rôznych oblastí pokožky. Povzbudzuje generatívne, ochranné a obnovujúce procesy.

špeciálne ocné ošetrenie Botolift

(Botoxový efekt) nahrádza úcinok injekcií prirodzenou cestou.

kúra Acne

Na akné, rozšírené póry a mastnú plet. Reguluje hypersekréciu kožného mazu, eliminuje keratinické upchávanie, má antibakteriálne a keratolytické úcinky.

kúra Age Spot (hyperpigmentácia)

Vhodná na pigmentáciu a nerovnomerné sfarbenie pleti. Pôsobí súcasne ako na biochemický mechanizmus melanogézy a eliminuje hyperpigmentáciu buniek.